ДО УВАГИ БАТЬКІВ ТЕРИТОРІЇ ОБСЛУГОВУВАННЯ КІЛІЙСЬКОГО ЗЗСО № 2
Шановні батьки!
З 01 квітня 2023 року наш заклад розпочав прийом заяв про зарахування дітей шестирічного віку до першого класу в 2023/2024 навчальному році!
На виконання наказу Міністерства освіти та науки України №367 від 16.04.2018 року «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти» ВИ МАЄТЕ МОЖЛИВІСТЬ, не виходячи з дому, в режимі онлайн на сайті «ЕЛЕКТРОННА РЕЄСТРАЦІЯ В ЗАКЛАДИ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ» подати заяву на вступ дитини до школи. Для цього необхідно зареєструватись на сайті (за посиленням https://school.isuo.org/contact), обрати заклад загальної середньої освіти, створити заявку та підтвердити заяву сканованими копіями необхідних документів.

Батьки можуть зазначити необхідну категорію першочергового зарахування та слідкувати за станом заяви. На зазначеному сайті у розділі ТЕХНІЧНА ПІДТРИМКА Ви можете знайти Інструкцію для батьків «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти», яка допоможе Вам зареєструвати Вашу дитину до ЗЗСО та подати відповідні документи в електронному вигляді.

Як альтернативний варіант, Ви можете подати заяву про зарахування до першого класу власноруч, завітавши до приймальні ЗЗСО, що знаходиться за адресою : вул. Миру, 2.
ЗРАЗОК ЗАЯВИ додається; заяву для заповнення можна роздрукувати, скориставшись посиланням https://drive.google.com/.../1S7IaQh4IcKDqZ6imk20.../view...)
Заяви, за можливістю, мають бути подані в термін до 31 травня поточного року.
‌Обирайте зручний для ВАС СПОСІБ ПОДАЧІ ДОКУМЕНТІВ ДО ЗЗСО та готуйтеся до вступу дітей до першого класу в 2023 році.

 




 
 
Наказ МОН України від 16.04.18 № 367
 
Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для
здобуття загальної середної освіти

посилання за адресою https://drive.google.com/file/d/nakaz

 

ІНФОРМАЦІЯ

 

щодо  Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів

 до державних та комунальних закладів освіти 

для здобуття повної загальної середньої освіти

посилання за адресою :
 
https://mon.gov.ua/ua/npa/pro-zatverdzhennya-poryadku-zarahuvannya-vidrahuvannya

 

ЗАПИС ДО 1 КЛАСУ

При наборі дітей у 1 класи, батьки або особи, які їх замінюють, надають:

·        Заява одного з батьків (законних представників) на ім’я директора про зарахування дитини до школи;

·        копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред'являється оригінал відповідного документа);

·        оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації N 086-1/о "Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду", затвердженою наказом Міністерства охорони здоров'я України від 16 серпня 2010 року N 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за N 794/18089;

·        оригінал або копія відповідного документа про освіту (за наявності).

У разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини до заяви про зарахування може додаватися оригінал або копія висновку про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини чи витягу з протоколу засідання психолого-медико-педагогічної консультації.

 

У випадку подання копій документів, передбачених цим пунктом, оригінали мають бути подані до видання наказу про зарахування (крім документа, визначеного підпунктом 1 цього пункту).

 

При запису дитини до школи батьки (законні представники) можуть ознайомитися з необхідними документами – Статутом, Правилами внутрішнього розпорядку школи .  

ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ БАТЬКІВ

Батьки мають право:

·        На вибір для своїх дітей (до отримання ними основної загальної освіти) форм освіти і видів освітніх установ.

·        На прийом дітей до школи   відповідно до Статуту школи і Законом України про загальну освіту.

·        На ознайомлення з Статутом школи  та іншими документами, що регламентують організацію освітнього процесу.

·        На ознайомлення з ходом і змістом освітнього процесу, а також з оцінками успішності своїх дітей.

·        При виникненні спірних питань обговорювати їх з учителями або адміністрацією школи і звертатися до уповноваженого з прав учасників освітнього процесу.

·        Забезпечувати релігійне виховання дітей відповідно до своїх власних переконань. Нікому окремо і жодній групі осіб не слід нав’язувати релігійне виховання, несумісне з їх переконаннями.

·        Надавати добровільну благодійну допомогу школі у формі, передбаченої Статутом; ознайомитися з матеріалами про використання виділених коштів.

·        За згодою адміністрації познайомитися з вчителями, з розкладом уроків до початку навчального року.

·        Вимагати дотримання прав дитини.

·        На повну інформацію про навчальний процес.

·        На додаткову зустріч з вчителем (після уроків) за попередньою домовленістю з учителем, якщо батько вважає, що на те є підстави.

·        Висловлювати обгрунтовану критику на адресу школи на батьківських зборах, а також при зустрічі з директором школи.

·        На своєчасну інформацію на батьківських зборах і зустрічах батьківської громадськості з директором школи.

 

·        У разі конфлікту між батьком і вчителем, між учителем і учнем, а також в разі конфлікту між самими учнями на переклад дитини за згодою адміністрації в інший клас.

Батьки зобов’язані:

·        Забезпечувати і захищати права та інтереси своїх дітей, не завдаючи шкоди їх фізичному та психологічному здоров’ю, моральному розвитку, виховувати дітей, виключаючи зневажливе, грубе, жорстоке, принижуюче людську гідність поводження, образу, експлуатацію. 

·        Виконувати Статут школи. 

·        У разі академічної заборгованості, відповідальність за ліквідацію її протягом наступного навчального року покладається на батьків (законних представників). 

·        Не допускати невиправданого втручання в роботу вчителів  з питань, які за своїм характером входять в коло професійних обов’язків. 

·        Забезпечити в міру своїх здібностей і фінансових можливостей умови життя, необхідні для нормального розвитку дитини. 

·        Забезпечити дитину всім необхідним для відвідин школи (канцелярське приладдя, спортивна форма, додаткові навчальні посібники). 

·        Регулярно відвідувати батьківські збори, відвідувати школу за викликом класного керівника або адміністрації. 

·        Відпускати дитину на позакласні шкільні заходи, якщо дитина здорова і сама того бажає. 

·        Контролювати відвідуваність уроків, виконання домашніх завдань і результати навчального процесу. 

 

·        Батьки зобов’язані стежити за зовнішнім виглядом дитини.