Головна » 2024 Апрель 13 » ПІДСУМКИ ДРУГОГО ТИЖНЯ ТЕРИТОРІАЛЬНОГО МІСЯЧНИКА STEM-ОСВІТИ 2024
20:10 ПІДСУМКИ ДРУГОГО ТИЖНЯ ТЕРИТОРІАЛЬНОГО МІСЯЧНИКА STEM-ОСВІТИ 2024 | |
ПІДСУМКИ ДРУГОГО ТИЖНЯ ТЕРИТОРІАЛЬНОГО МІСЯЧНИКА STEM-ОСВІТИ 2024STEM-освіта – це творчий простір світогляду дитини, де вона повноцінно реалізує свої потреби.
В межах проведення МІСЯЧНИКА STEM-ОСВІТИ в Кілійському закладі загальної середньої освтіи №2 з 08 по 12 квітня були проведені цікаві, теоретично та практично наповнені уроки, яка сприяли інноваційному навчанню школярів у галузях природознавства, технологій, інженерії, мистецтва та математики. STEM – освіта є одним із ключових інструментів НУШ на уроках «Я досліджую світ», на якому досвідчені педагоги використовують STEM , як універсальний підхід, орієнтований на практику, що дозволяє впоратися з викликами будь-якої складності. Спираючись на особистісний розвиток молодших школярів на основі формування цілісного образу світу в процесі засвоєння різних видів соціального досвіду, який охоплює систему інтегрованих знань про природу і суспільство, ціннісні орієнтації в різних сферах життєдіяльності та соціальної практики, способи дослідницької поведінки, які характеризують здатність учнів розв’язувати практичні задачі, нестандартний урок практичного направлення за темою «Кімнатні рослини, догляд за кімнатними рослинами» в співпраці з учнями 1 класу та їхніми батьками провела вчителька початкових класів Алла Іллівна КРИВЕНКО.
Не менш цікавим та захоплюючим видався урок-проєкт з елементами STEM – освіти в 4 класі за темою «Досліджуємо Всесвіт». Досвідчена вчителька початкових класів Марія Андріївна ЧЕБАНОВА разом з асистенткою вчителя Наталією Володимирівною ЖУРКОВОЮ надали можливість маленьким дослідникам більше дізнатися про оточуючий нас Всесвіт, навчитися критично оцінювати свої висловлювання і висловлювання своїх однокласників, працювати в команді, брати на себе відповідальність та презентувати, добувати самостійно нові знання.
Головна ціль STEM-освіти – виховати учня, здатного самостійно опановувати великі масиви інформації, вміти користуватися новими технологіями та творчо підходити до пошуку рішень.
Вчителька образотворчого мистецтва, дизайну та технологій в початкових класах, Вікторія Кирилівна ПРАВДИВА, з метою комплексного поширення інноваційних методик STEM провела цікавий дистанційний урок дизайну та технологій практичного направлення за темою «Виготовлення фільтру для очищення води в домашніх умовах». Під час проведенного уроку STEАM-освіта дозволила вчительці розвити в маленьких НУШівців творче мислення, навички використання інженерного підходу до розв’язання реальних завдань, розуміння важливості дизайну, усвідомлення ролі технології у їхньому вирішені. В.К. Правдива також надала своїм учням низку порад щодо презентації виробу, виготовленого власноруч, не тільки перед однолітками в класі, а й широкій громадськості в соціальних мережах.
Молода та креативна вчителька української мови, Карина Миколаївна ДМИТРІЄВА, з метою розвитку творчого мислення, виховання патріотичного духу здобувачів освіти провела урок української літератури з елементами STEM-освіти в 7-А класі за темою «Усний твір «Люблю тебе, мій рідний край!»».
Учні працювали командою, висловлювали свої думки, дискутували, обґрунтовували власну позицію та разом дійшли до певних висновків - РІДНИЙ КРАЙ – це місце, де ти народився, де твій дім, рідна земля, рідна мова, традиції, культура, рідна природа, історія. Щоб по-справжньому любити рідний край, його слід добре знати. Вчителька української мови та літератури, Лариса Валентинівна КУШНІР, використовуючи елементи STEM-освіти під час вивчення твору "Вітрогон" І. Нечуя-Левицького, надала можливість учням 5 класу створити діаграму ( Mentimeter), визначивши негідні вчинки головного героя Василька та проголосувати за той, який викликає в них найбільший осуд.
Досвідчені педагоги нашого закладу не зупиняються на досягнутому і вміло створюють освітній простір, який постійно мотивує учнів самостійно знаходити відповіді на питання, навіть якщо вчитель не зможе щось підказати. Повний фото та відеозвіт заходів за посиланням: | |
|
Всего комментариев: 0 | |